Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Sulechowie
piątek, 30 lipca 2021
imieniny Julity i Ludmiły
Plan zajęć      Mapa strony      Kontakt
Strona główna AKTUALNOŚCI
AKTUALNOŚCI
Centrum Energetyki Odnawialnej PWSZ w Sulechowie zostało " Lubuskim Euroliderem 2011" w kategorii Innowacje. Do konkursu w tej kategorii przystąpiły inwestycje, przy realizacji których zastosowane zostały nowoczesne technologie lub projekty przyczyniające się do powstania/rozpowszechnienia innowacyjnych rozwiązań, np. zakup innowacyjnego sprzętu, wdrożenie nowoczesnych technologii lub budowa parków naukowo – technologicznych.


więcej na stronie www >>,

Galeria: zobacz>>;
dodano: 2011-11-02, przez: Ewa Markowicz
Nakładami przeszło 40 mln zł powstaje w Kalsku Lubuski Ośrodek Innowacji i Wdrożeń Agrotechnicznych. Inwestycja na bazie potencjału naukowego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sulechowie oraz współpracujących z nią jednostek, będzie wspierała sektory: rolny, ogrodnictwa i szkółkarstwa, a także przetwórstwa spożywczego. Wmurowanie Aktu erekcyjnego pod budowę Ośrodka odbyło się 9 listopada br. więcej >>
dodano: 2011-11-10, przez: Ewa Markowicz
JM Rektor PWSZ w Sulechowie, dr hab. inż. Wiesław Miczulski, prof. nadzw. zaprasza na uroczyste wmurowanie aktu erekcyjnego pod budowę Lubuskiego Ośrodka Innowacji i Wdrożeń Agrotechnicznych w Kalsku, które odbędzie się 9 listopada 2011r. więcej >>
dodano: 2011-10-27, przez: Ewa Markowicz
KONKURS DLA STUDENTÓW I DOKTORANTÓW
Zapraszamy studentów i doktorantów do udziału w pierwszej ogólnopolskiej edycji Konkursu StRuNa (nazwa od St-udencki Ru-ch Na-ukowy), którego celem jest wybranie najlepszych projektów naukowych oraz nagrodzenie osób i instytucji, które przyczyniły się do ich realizacji. Patronat nad konkursem objęła profesor Barbara Kudrycka, minister nauki i szkolnictwa wyższego.

więcej >>
dodano: 2011-10-17, przez: Ewa Markowicz
KOLEŻANKI I KOLEDZY STUDENCI!
Akademickie Klub Amicus ogłasza REKRUTACJE NOWYCH CZŁONKÓW więcej >>
dodano: 2011-10-15, przez: Grzegorz Kobyłecki
CENTRUM ENERGETYKI ODNAWIALNEJ W BRUKSELI
Centrum Energetyki Odnawialnej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sulechowie jest prezentowane podczas Europejskiego Tygodnia Miast i Regionów w Brukseli. Projekt naszej uczelni można zobaczyć w Kopule Innowacje. W ramach Open Days PWSZ wspólnie z Urzędem Marszałkowskim w Zielonej Górze stworzyła specjalne laboratorium, w którym przy pomocy folii interaktywnej pokazywane są możliwości pracy poszczególnych urządzeń znajdujących się w Centrum Energetyki Odnawialnej. Oprócz tego zwiedzający mogą wirtualnie zwiedzić obiekt przy pomocy interaktywnej wycieczki po centrum. W ramach prezentacji jest też wyświetlany film o tej unijnej inwestycji.
więcej na stronie www >>,
dodano: 2011-10-11, przez: Ewa Markowicz
CENTRUM ENERGETYKI ODNAWIALNEJ BĘDZIE PREZENTOWANE W BRUKSELI
Centrum Energetyki Odnawialnej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sulechowie to jedyna lubuska inwestycja, która w październiku będzie prezentowana w Brukseli podczas Open Days 2011 – Tygodnia Miast i Regionów.
Europejski Tydzień Regionów i Miast Open Days w Brukseli to impreza, podczas której europejskie miasta i regiony mogą pokazać inwestycje zrealizowane przy wsparciu Unii Europejskiej.
więcej >>
dodano: 2011-08-10, przez: Ewa Markowicz
W poniedziałek tj.4 lipca 2011r. odbyło się uroczyste otwarcie Centrum Energetyki Odnawialnej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sulechowie. To unikalna na skalę kraju inwestycja, która jest przykładem transferu wiedzy do gospodarki.

więcej >>
dodano: 2011-07-05, przez: Ewa Markowicz
dodano: 2011-06-13, przez: Ewa Markowicz
WYWIAD Z JM REKTOREM WIESŁAWEM MICZULSKIM
Dr hab. inż. Wiesław Miczulski - Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sulechowie rozmawia o kierunkach rozwoju sulechowskiej Uczelni z redaktorem Konradem Stanglewiczem na antenie Radia Zachód.
więcej na stronie www >>,
dodano: 2011-04-29, przez: Ewa Markowicz
podstrona: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Sulechowie
ul. Armii Krajowej 51, 66-100 Sulechów
tel.: 0 68 352 83 03

Copyright © PWSZ w Sulechowie 2009.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
1886 odsłon projekt graficzny: © Maria Wawrzyniak
wykonanie: mgr Artur Knefel