Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Sulechowie
piątek, 23 października 2020
imieniny Teodora i Seweryna
Plan zajęć      Mapa strony      Kontakt
Strona główna AKTUALNOŚCI PWSZ w Sulechowie nagrodzona przez Krajową Izbę Gospodarczą
AKTUALNOŚCI
PWSZ W SULECHOWIE NAGRODZONA PRZEZ KRAJOWĄ IZBĘ ...
PWSZ W SULECHOWIE NAGRODZONA PRZEZ KRAJOWĄ IZBĘ GOSPODARCZĄ
PWSZ w Sulechowie przyznano to prestiżowe wyróżnienie za działalność Centrum Energetyki Odnawialnej. Kapituła doceniła, obiekt za wartość badawczą i pomysł na połączenie nauki ze współpracą z przedsiębiorstwami. Dodatkowo obiekt został doceniony za korzyści i rolę, jakie CEO przynosi regionowi. Nagrody dla laureatów konkursu zostały wręczone 25 maja 2012, podczas III Kongresu Innowacyjnej Gospodarki w Warszawie. Nagrodę wręczoną przez prezesa KIG, Andrzeja Arendarskiego oraz prezes PARP, Bożenę Lublińską –Kasprzak odebrał prof. Marian Miłek, dyrektor Instytutu Politechnicznego PWSZ w Sulechowie.
Nagroda Prezesa Krajowej Izby Gospodarczej za osiągnięcia w dziedzinie innowacji w polskiej gospodarce przyznawana jest w następujących kategoriach:

- innowacyjna firma
- innowacyjna uczelnia
- innowacyjne rozwiązania
- osobistości innowacyjne

Przy ocenie brano pod uwagę: korzyści ekonomiczne wynikające z wdrożenia innowacji, pozycję konkurencyjną w kraju i na świecie wynikającą z wdrożenia innowacji, formę zabezpieczenia własności intelektualnej, korzyści dla środowiska wynikające z wdrożenia innowacji. W kategorii innowacyjnej firmy/ uczelni / organizacji, oceniane były łącznie wszystkie rozwiązania zarówno o charakterze technicznym i organizacyjnym oraz proinnowacyjne działania zarządu (filozofia rozwoju firmy poprzez zastosowanie innowacyjnych rozwiązań).
data modyfikacji: 2012-05-30 dodano: 2012-05-25, przez Ewa Markowicz

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Sulechowie
ul. Armii Krajowej 51, 66-100 Sulechów
tel.: 0 68 352 83 03

Copyright © PWSZ w Sulechowie 2009.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
1775 odsłon projekt graficzny: © Maria Wawrzyniak
wykonanie: mgr Artur Knefel