Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Sulechowie
piątek, 23 października 2020
imieniny Teodora i Seweryna
Plan zajęć      Mapa strony      Kontakt
Strona główna AKTUALNOŚCI Klub Absolwenta
AKTUALNOŚCI
KLUB ABSOLWENTA
Rusza Klub Absolwenta

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Sulechowie przygotowuje się do uruchomienia Klubu Absolwenta. Celem stworzenia klubu jest budowanie więzi i utrzymywanie stałych kontaktów z osobami, które ukończyły sulechowską uczelnię. Uczelnia chce również budować platformę wymiany informacji pomiędzy absolwentami a uczelnią, gromadzić i przekazywać informację odnośnie środowisk zawodowych, promować absolwentów w środowisku pracodawców, wspierać ich karierę zawodową, oraz budować bazę danych o swoich absolwentach.

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Sulechowie uruchamiając Klub chce też współpracować z absolwentami w zakresie rozwoju oferty dydaktycznej i pozadydaktycznej. Specjalnie dla osób zainteresowanych wstąpieniem do Klubu jest uruchomiona zakładka na uczelnianej stronie internetowej. Będzie tam można zobaczyć najważniejsze informacje związane z działalnością Klubu Absolwenta.

Mail kontaktowy dla absolwentów na roman.bajor@pwsz.sulechow.pl, burokarier@pwsz.sulechow.pl (Kontakt służy do otrzymania deklaracji członkowskiej).

Spośród osób, które do końca kwietnia prześlą deklarację członkowską zostanie wybrana Rada Klubu Absolwenta, a wśród Rady m. in. Prezes i Skarbnik. Na jesień planujemy pierwszy walny zjazd absolwentów.
data modyfikacji: 2012-03-26 dodano: 2012-03-26, przez Grzegorz Kobyłecki

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Sulechowie
ul. Armii Krajowej 51, 66-100 Sulechów
tel.: 0 68 352 83 03

Copyright © PWSZ w Sulechowie 2009.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
1583 odsłony projekt graficzny: © Maria Wawrzyniak
wykonanie: mgr Artur Knefel